Stream دیدن پادکست فلسفه music Listen to songs, albums, playlists for free on SoundCloud | mey

Stream دیدن پادکست فلسفه music Listen to songs, albums, playlists for free on SoundCloud | mey هر چیزی، از انسان و جانوار گرفته تا گیاه و اشیای بی‌جان، در عالمِ مُثُل، مثالی جاودان دارد. کارِ فیلسوف شناسائی این مثال‌هاست، برخلافِ انسان‌ها که تمامِ عمر گویی در غاری سرگرمِ تماشای سایه‌‌ها هستند. مثال‌های افلاطون معقول‌اند و غیر محسوس و بی‌نقص و نمی‌توانند منشأ شر باشند. از انسانِ سیاسی، غایتِ جامعه، حکومتِ ایده‌آل، جایگاهِ هنر و تراژدی خواهم گفت.

چنل‌بی یک پادکست رادیویی مستقل است که توسط علی بندری تولید می‌شود و در هر قسمت گزارش بلند یک ماجرای واقعی را روایت می‌کند. اولین اپیزود از پادکست چنل‌بی با روایت ماجرا‌های واقعی تابستان ۱۳۹۵ شروع شد. برای مثال مکان‌هایی مثل پلاسکو که قبلا بوده و الان نیست. یک پادکست جدید که از همان ابتدا در همه وجه حرفه‌ای کار می‌کرد و همچنان حرفه‌ای ادامه می‌دهد. سوفیا مجموعه‌ای‌ست از گفتگوهای شاهین نجفی با افراد متخصص در رشته‌های متفاوت.

آموزش تدبر در قرآن – ترم4 جلسه32 – بخش دوم سوره تغابن – مدرس مصطفی دارابی

در این پادکست با جمع آوری سوالات بیماران و پاسخ evidence base به آنها سعی شده که به اهداف مدنظر پاسخ داده شود. آموزگارا، به همراه اساتید فوق العاده آموزش های حرفه ای به شما ارائه می کند. استاد ملکیان معتقد است با این که در این زمان نسبت به دیگر زمانها ما نیاز بیشتری به زندگی معنوی داریم، ولی … آناکساگوراس معتقد است جهان از «بذر»هایی ساخته شده که توسط نیروی «عقل» به هم آمیخته‌اند.

  • نظامِ اتمیان، تا اینجای کار، بیشترین شباهت را به نظام علمیِ معاصرِ ما دارد.
  • پادکست «فرای‌ قصه‌ها» برای کسانی است که داستان‌ها را دوست دارند و می‌خواهند درباره‌‌ی مفاهیم طرح‌شده در داستان‌ها بیشتر فکر کنند.
  • یا موضوعی خاص از دریچه موسیقی، ادبیات و سینما تشویقمان می کند تا به دنیایی نو سرک بکشیم.
  • وایتهد، فیلسوف و ریاضیدانِ قرن نوزدهمی، می‌گوید فلسفه‌ی غرب جز حاشیه‌ای نیست بر فلسفه‌ی افلاطون.
  • نسخه الکترونیک پادکست داستان‌های فلسفی چخوفبه همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است.
صحبت‌هایی درباره روان و آنچه که از فلسفه، اقتصاد، تاریخ، علوم اعصاب و … نمی‌خواهیم خودمان را در پرداختن به روان انسان محدود کنیم. تاحالا دعوا کرده‌اید؟ آن‌قدر که زیر مشت‌ولگد کسی کشته شوید؟ لابد نه، چون زنده‌اید و دارید این متن را می‌خوانید. دعوای فلسفی چه؟ در مناظره‌ای فلسفی طوری شکست خورده‌اید که تلخیِ شکست را زیر زبانتان حس کنید؟ اگر این شکست را نچشیده‌اید، بد به حالتان. اما اگر در گفت‌وگویی فلسفی آنچنان ببازید که چیزی برای گفتن نداشته باشید، آن وقت اعتراف می‌کنید که فلسفه نه مشق مرگ، که خودِ مرگ است.

Radio Chista | رادیو چیستا

در پرونده‌های فصلنامۀ ترجمان تاکنون به موضوعاتی نظیر «اهمال‌کاری»، «تنهایی»، «مینیمالیسم»، «فقر و نابرابری»، «فرزندآوری» و نظایر آن پرداخته‌ایم. مطالب ابتدا در فصلنامه منتشر می‌شوند و سپس بخشی از آن‌ها به‌مرور در شبکه‌های اجتماعی و سایت قرار می‌گیرند، بنابراین یکی از مزیت‌های خرید فصلنامه دسترسی سریع‌تر به مطالب است. پادکستِ فارسی رادیو سیتکام یک پادکست کمدی فلسفی جنسی، جسمی، روحی، و حتی پرورشی است. در این راه از ادبیات، فلسفه، روانشناسی، اقتصاد، تاریخ، پزشکی، سینما و دیگر علوم بهره می‌بریم، همه چیز را مورد پرسش قرار می‌دهیم و ارتباطها را گفت و شنودی جذاب برای مادران خانه دار پیدا می‌کنیم.