20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب | allescape

تیم اسکیپ روم دات آی آر، تاکنون بیش از 40 اتاق فرار متفاوت در کشور طراحی و اجرا کرده است. تا به امروز بیش از ۱۰۰ اتاق فرار با ژانرهای مختلف معمایی، کارآگاهی، ترسناک، دلهره‌آور و تئاتر تعاملی در تهران افتتاح شده‌اند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین اتاق فرارهای تهران را که از جاهای دیدنی تهران به شمار می‌آیند، به تفکیک مناطق به شما معرفی کنیم. اگر شما نیز عاشق اتاق فرار ترسناک در تهران هستید، باید حتما سری به اسکیپ رومیست بزنید. برای پیدا کردن اتاق فرار در تهران، بهتر است به محل زندگی‌تان توجه کنید و یا راه دسترسی به آن را بررسی کنید.

اتاق فرار روانی | اسکیپ روم انیگما تهران

سناریوی بازی در این مجموعه به‌ این صورت است که طوفانی سنگین سبب می‌شود زندگی مردم شهر کوچکی به‌ نام مین که در حوالی کوهستان زندگی می‌کنند از هم بپاشد. شما به‌عنوان بازیکن این بازی پس از وقوع طوفان به‌طرف شهر حرکت می‌کنید تا از فروشگاه شهر مقداری خرید کنید. اتاق فرار اسکیپ لند یک بازی لذت‌بخش، دلهره‌آور و مهیج را تقدیمتان می‌کند.

۱۲. اتاق فرار نجات شهر (موقتا تعطیل)؛ اولین اتاق فرار ایران

شما باید با فکر و از خودگذشتگی این موجودات را شکست بدهید و از ورود آن‌ها به شهر جلوگیری سایت اتاق فرار کنید. مهم‌ترین چیزی که به‌محض شروع توجه شما را به خودش جلب می‌کند، فضای بسیار نوستالژی با وسایل و موسیقی خاص این محیط است که مانند سفر در زمان است و شما را به دهه چهل تهران و خاطرات آن می‌برد. تقریبا اغلب مردم جهان با داستان‌ها و ماجراهای شرلوک هولمز آشنا هستند و سبک سناریوی این اتاق فرار هم به همین شکل است.

  • به یاد داشته باشید که تنها راه موفقیت این اتاق فرار همکاری گروهی و تبادل اطلاعات با بهترین کیفیت و کم نقص ترین حالت ممکن است.
  • نویسندگی، دکور، نورپردازی و حتی موسیقی در این اتاق‌ها با در نظر گرفتن بهترین المان‌های ممکن طراحی شده است.
  • گروه شرکت کنندههمانطور که اشاره کردیم، این بازی به صورت گروهی قابل اجرا است.
  • حدود زمان سناریوهای مختلف بازی در این اتاق فرار، حدود 60 دقیقه است.
  • به عنوان مثال زمانی که یک تکه از پازل را پیدا می‌کنید، با صدای بلند به سایر اعضای تیم بگویید که تکه‌ای پازل یافته‌اید.
  • بازی اتاق فرار شب سیزدهم در سال ۱۳۹۸ به دست تیم اسکیپ روم دات آی آق طراحی و اجرا شده است.

همچنین لازم به ذکر است بدانید که این بازی عنوان اولین بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار تهران و ایران را به خود اختصاص داده است. همچنین طراحان مبلغ 75 هزار تومان را برای هر نفر در نظر گرفته اند و درجه سختی بازی را 80 درصد اعلام کرده اند تا همه بازیکنان نتوانند به راحتی مراحل بازی را پشت سر هم بگذارند. اتاق فرار نکست اسکیپ روم، یکی از اتاق فرارهای تهران است که در بخش شمالی قرار دارد. این مجموعه دارای یک اتاق فرار تحت عنوان زار است که دارای تم ترسناک و دلهره است. در کشور ما هم اولین اتاق فرار در سال 95 توسط تیم اسکیپ روم در شهر تهران طراحی و به اجرا گذاشته شد.

20+ تجربه هیجان‌انگیز! نگاهی به بهترین اتاق فرارهای تهران شب | allescape

داستان بازی در اتاق فرار وست روم به‌ این صورت است که در سال ۱۹۸۵ دیمیتری دیویدوف، دکتر روان‌شناسی که در شهر مسکو زندگی می‌کرد، تمام زندگی و خانواده خود را در یک شرط‌بندی از دست داد. پس از یک سال، با کمک دوستش و امکاناتی که در اختیارش گذاشته شد بازی مافیا را ابداع کرد و در همان‌جا تصمیم گرفت که ‌ایونت‌های مافیا را برگزار کند. اتاق فرار یک بازی گروهی است و باید از خرد جمعی برای برنده شدن کمک بگیرید.