وکیل مالیاتی تهران بهترین وکیل مالیاتی تهران ، مشاوره و خدمات وکالت مالیات تهران | تکس مپ

یکی دیگر از وکیل های مالیاتی که در تهران در حال فعالیت است سرکار خانم ندا قومی است که دارای کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و در دعاوی مالی (ارث، سفته، چک، و …) و دعاوی حقوقی (قرارداد ها، شرکت ها، خانواده و … ) سابقه ی درخشانی داشته است. برخی از کارفرمایان به دلیل کاهش سود تجاری شغل خود و در نتیجه پرداخت نرخ مالیاتی کمتر ، تمام هزینه‌های انجام شده (مرتبط و غیرمرتبط) را در دفاتر خود لیست می‌کنند ، اداره دارایی در ماده ۱۴۷ و ۱۴۸قانون مالیات‌های مستقیم به طور مشخص هزینه‌های مورد تأیید خود را بیان کرده و می بایست مطابق آن و به صورت واقعی ارائه گردد . در واقع اگر اجاره یک ملک صرفا تنها راه درآمد شخص حقیقی باشد ، تا مقدار و میزان مشخصی از مبلغی که دولت در انواع مالیات بر درآمد حقوق از مالیات معاف می کند ، دیگر نیازی به پرداخت مالیات بر درآمد املاک نخواهد بود. و اگر بازهم نیاز به اعتراض بود باید به دیواان عدالت اداری که در رابطه به امور مالیاتی می باشد مراجعه نمود، در این زمینه بهتر است با وکیل مالیاتی متخصص دیوان در امور مالیات مشورت نمایید تا شما را به درستی راهنمایی نماید. مشاور مالیاتی و وکیل مالیاتی قادر هستند تا بر موضوعات مختلف مالیاتی همانند مالیات بر نقل و انتقال و مالیات بر حقوق و … مشاوره های حقوقی ارائه کنند .

مشاوره حقوقی املاک در تهران تلفنی و حضوری

وکیل مالیاتی در ازای خدماتی که توسط وی ارائه می شود، حق الوکاله دریافت می کند. در صورتی که میزان یا نحوه پرداخت حق الوکاله در وکالت نامه تعیین نشده باشد، میزان حق الوکاله مطابق با تعرفه ای تعیین خواهد شد که به تصویب قوه قضاییه رسیده است. در وکالت نامه موارد دیگری از قبیل موضوعات مورد وکالت از قبیل وکالت در دعاوی، وکالت در اعتراض به رای، وکالت در طرح دعوای متقابل و … قید گردد. که مشاور مالیاتی میتواند راه حل های کاهش قانونی آن را به شما ارائه نمایید. در نهایت، بهترین وکیل مالیاتی برای شما به شرایط و نیازهای خاص شما بستگی دارد. اما با جست‌وجوی این ویژگی‌های کلیدی – تجربه، مهارت‌های ارتباطی، پاسخگویی و موفقیت – به خوبی در مسیر یافتن وکیل مناسب برای پرونده خود خواهید بود.

  • هرگاه در نتیجه فوت شخصی اموالی از متوفی باقی بماند به شرح مذکور در ماده ۱۷ قانون مالیات‌های مستقیم مشمول مالیات خواهد بود.
  • با دریافت مشاوره های مناسب و به موقع قادر هستید تا از بخشودگی های مالیاتی نفع ببرید .
  • ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی می باشند.
  • مقاله ای که خواندید از دستهمقالات آموزشی مالیات بر ارثمی باشد که اگر نیازمند امور مالیاتی هستید با وکیلمالیات بر ارثشرکت تماس بگیرید.

به همین دلیل اطلاع از جزئیات قوانین و مقررات معافیت‌های مالیاتی که در سال های اخیر نیز با تغییرات متعددی همراه بوده است یکی از نیازهای واحدهای حقوقی و قراردادها در بنگاه‌های اقتصادی است که با مشاوره با مراکز تخصصی و وکیل امور مالیاتی به سادگی امکان‌پذیر خواهد بود. مجموعه وکالت تهران، این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید بدون پرداخت هزینه، از مجموعه ای ازبهترین وکیل مالیاتی تهرانمشاوره دریافت کنید. به این منظور کافیست تا از طریق یکی از روش های ارتباطی سایت، سوال خود را با وکلای مجموعه مطرح نمایید. وکیل مالیات در شیراز با توجه به تغییرات مداوم قوانین مالیاتی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

بدهی مالیاتی هستند را همراه با مشخصات آنها به سازمان ثبت شرکت ها اعلام کنند . مالیات وجهی است که بر اساس قانون به طور بلاعوض از سوی مردم به دولت پرداخت میشود . مالیات عملکرد (پس از آنکه صورت‌حساب سود و زیان شرکت ارائه شد باید ۲۵ درصد از سود خالص شرکت به‌عنوان مالیات عملکرد ثبت شود). در یک نظام مالیاتی کارآمد نرخ مالیاتی که برای اقشار غنی مشخص می‌شود باید سنگین‌تر از نرخ مالیاتی باشد که از اقشار کم درآمد دریافت می‌شود. مالیات در واقع انتقال بخشی از درآمد‌های جامعه به دولت یا بخشی از سود فعالیت‌های اقتصادی است که نصیب دولت می‌شود، زیرا ابزار و امکانات دستیابی به درآمد و سودها را دولت فراهم ساخته ‌است. اموالتان را به افراد مورد اعتماد خانواده بسپارید تا مجبور به پرداخت هزینه های بالا نشوید، با معرفی اعضای خانواده به عنوان مستمری بگیران خود می توانید هزینه مالیات را کم کنید.

خدمات مالیاتی نیازمند دانش تخصصی در حوزه علوم حسابرسی وحسابداری و حوزه حقوق مالی و مالیاتی می باشد. در موسسه حقوقی وکلای رای مثبت با تلفیق همکاری حسابرسان و وکلای پایه یک دادگستری و متخصص در حوزه حقوق مالی و مالیاتی خدمات مالیاتی ارائه می گردد. اظهارنامه مالیاتی، کارنامه مالی است که، مودیان مالیاتی (اشخاص حقیقی و حقوقی مشمول مالیات)، برای محاسبه مالیات به سازمان امور مالیاتی ارائه می دهند، خوداظهاری مالیاتی تحت سامانه متمرکز انجام می گیرد و نیازی به مراجعه مودی به سازمان مالیاتی نیست. بنابراین یکی از وظایف مهم وکیل دعاوی مالیاتی، پشتیبانی مالیاتی است به این معنی که وکیل مالیاتی، موکلش را با مسائل مالیاتی آشنا می کند و اطلاعات حقوقی لازم را به او می دهد و کلیاتی در این زمینه را به او ارائه می دهد.

وکالت تهران

وکیل مالیاتی تهران بهترین وکیل مالیاتی تهران ، مشاوره و خدمات وکالت مالیات تهران | تکس مپ