لیست قیمت فروش اینترنتی انواع PLC پی ال سی دلتا با قیمت مناسب کنترل کاران

این نوع از پی ال سی قابلیت ارزیابی اتصالات و ورودی و خارجی مختلف را دارد. بسته به کیفیت نوع ورودی و خروجی و همچنین تعداد آن ها، قیمت پی ال سی ممکن است متفاوت باشد. بنابراین باید این مورد را نیز به عنوان یک عامل مؤثر همیشه مد نظر داشت. سری 300 پی ال سی های S7 کمپانی زیمنس، یکی از پرکاربردترین plcهای کنونی در دنیا است. این سری از plcها به صورت ماژولار هستند که این ماژولها به سادگی قابل توسعه بوده و متنوع نیز هستند. قیمت سری S7-300 نیز به دلیل همین تنوع مدلها، در محدوده ارزان تا گران قرار میگیرند.

انواع منبع تغذیه صنعتی

کنترلر ماژولار شما را قادر می سازد تا سخت ترین مفاهیم ماشین را پیاده سازی کنید و با اطمینان شما را در مسیر تحول دیجیتال همراهی می خرید plc زیمنس کند. SIMATIC S7-300 PLC در بسیاری از کاربردها در سراسر جهان استفاده می شود و میلیون ها بار خود را ثابت کرده است. کنترلر یک طراحی ماژولار و صرفه جویی در فضا را امکان پذیر می کند. طیف متنوعی از ماژول ها را می توان به طور خاص برای توسعه های مرکزی یا ساخت سازه های غیرمتمرکز استفاده کرد و موجودی قطعات یدکی مقرون به صرفه را امکان پذیر می کند. آیا می خواهید درخواست خود را برای آینده اثبات کنید؟ سپس نگاهی به مزایا و امکانات جدید کنترلر SIMATIC S و مهندسی با STEP 7 در پورتال TIA بیاندازید.

کنترلرهای فوق در برند FATEK در حال حاضر در دو گروه مستقل و متفاوت تولید و عرضه می شوند. سری FBs و سری های B1 / B1z / HB1 در حال حاضر در فتک روی خط تولید هستند. ورودی می‌تواند از طریق سنسورها، انواع کلید قطع و وصل، انکودر و یا عوامل مکانیکی دریافت شود. خروجی‌ها نیز می‌توانند به عملگر‌ها و تجهیزات مختلف مانند سروو موتور به مجموعه این اعمال یک فرایند یا پروسه کاری گفته می‌شود. نکته قابل توجه در رابطه با PLC امکان افزایش تعداد ورودی و خروجی‌ها است که به وسیله کارت PLC I/O امکان پذیر خواهد بود. همچنین از دیگر مزایای plc می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که در پی ال سی برخلاف های دستگاه قدیمی برای تغییر در نحوه کنترل و یا ترتیب مراحل نیاز به صرف زمان زیادی نیست.

لیست قیمت فروش اینترنتی انواع PLC پی ال سی دلتا با قیمت مناسب کنترل کاران

با این وجود، رسیدن به سطح فعلی اتوماسیون بدون استفاده از دستگاهی به نام پی ال سی زیمنس امکان پذیر نخواهد بود. دستگاه PLC می‌تواند داده‌ها را از نقاط ضبط خودکار داده‌ها مانند سنسورها و یا از نقاط ورودی انسانی مانند دکمه‌ها و سویچ‌ها دریافت نماید. به عبارت دیگر، پی ال سی یک کامپیوتر است که برای اتوماتیک‌سازی فرآیندهای صنعتی طراحی شده است.

انواع PLC (پی ال سی) های شرکت زیمنس

هرچه شمارنده ها و پالس های خروجی سرعت بالا که برای فرمان به سروو موتور ها و استپ موتور ها کاربرد دارد بیشتر باشند، عملکرد و قیمت دستگاه نیز افزایش پیدا می کند. این شبکه ارتباطی به خاطر قیمت بسیار پایین و فراوانی تقریبا در 90 درصد شبکه های صنعتی کاربرد دارد؛ اما بدون مشکل هم نیست. اتوماسیون ها ، به خوبی می توانند از قابلیت های S استفاده کنند. S دارای توانایی های ویژه ای مانند شمارش سرعت بالا و کنترل حرکت است.

پی ال سی‌های مقایس پذیر SIMATIC S دارای بخش‌های ورودی و خروجی و همچنین گزینه‌هایی برای ارتباطات با سایر دستگاه‌ها هستند. علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی و گسترش بخش‌های این سری با استفاده از ماژول‌های متفاوت مهیا شده است. ماژول‌های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ، ماژول‌های مخصوص برای افزایش ارتباطات و نیز سایر ماژول‌ها برای شخصی‌سازی حداکثری، سازگاری انعطاف‌پذیری را با وظایف اتوماسیون مربوطه فراهم می‌آورند. یک کنترل گر منطقی برنامه پذیر که به عنوان کنترل کننده قابل برنامه ریزی نیز شناخته می شود ؛ نامی است که به نوعی از رایانه ها داده می شود که معمولاً در برنامه های کنترل تجاری و صنعتی استفاده می شوند.

اتصال سنسور به پی ال سی لوگو از جمله قسمت های مهم این فرآیند است که باید به درستی انجام شود. تمامی موارد فوق باید بر اساس پروتکل و ملاحظات درون دیتاشیت محصول انجام شوند. در این مقاله سعی می کنیم تا درباره اجزای یک پی ال سی، عملکرد آن ها و سایر مباحث فنی مربوط به آن ها صحبت کنیم. همچنین در ادامه مقاله بررسی کاملی بر قیمت پی ال سی، بازار تجاری، برندهای موجود در ایران و سایر موضوعات مهم درباره خرید این ابزار مهم صنعتی خواهیم داشت.

  • PLC علاوه بر دستگاه های ورودی و خروجی، ممکن است نیاز به ارتباط با سایر سیستم‌ ها داشته باشد به همین دلیل PLC ها مجموعه ای از پورت ها و راه های ارتباطی ایی را ارائه می دهند تا بتوانند با دیگر سیستم ها ارتباط برقرار کنند.
  • همچنین تصمیم به تشکیل گروه مجازی گرفته ایم که به جرات می توان گفت کمتر سوالی در آن بدون جواب می ماند.
  • در واقع سری SIMATIC S7-300 را می‌توان با حداکثر 32 ماژول در فضای بسته و بدون فن به کار گرفت.
  • کنترلر ها طبق برنامه ای که در حافظه آنها برنامه ریزی شده است، یک سیگنال به سمت ترمینال خروجی وظیفه کنترل کار را بر عهده دارد ارسال می کند.
  • هر زمان که سخن از طراحی یک پی ال سی به میان می آید، به این معنا می باشد که ۲ فاکتور مهم آنالیز فرآیندهای صنعتی و تعیین برنامه برای قابلیت برنامه ریزی را شامل می شود.
  • پیشرو صنعت با فعالیت گسترده اقدام به واردات مستقیم تجهیزات اتوماسیون صنعتی و فشار ضعیف در ایران کرده است.

در زمان خرید از فروشنده درخواست کنید از تستر برای ایجاد اطمینان جهت سالم بودن محصول استفاده کند. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی پارتینه فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. ضریب اطمینان و درجه حفاظت در سیستم‌های PLC بسیار بیشتر از سیستم‌های رله‌ای است. در صورت نیاز تغییر مراحل یا عوض کردن ترتیب فرآیندها را می‌توان به سادگی و با تغییر چند خط در برنامه انجام داد. به این ترتیب نیازی به تغییر سخت افزاری و صرف زمان و هزینه زیاد نیست. • به صورت مدولار ((Modular به این معنا که بر خلاف Compact مصرف کننده می تواند ماژول های دلخواه را بسته به نیاز خود انتخاب کند.

PCS7 چیست؟ (صفر تا صد)، سیستم DCS محبوب زیمنس

می توانید با توجه و ارزیابی نیاز های تولید خود در صنعت ، بهترین محصول را انتخاب نموده و از آن در جهت ارتقای شرکت خود ، استفاده نمایید. در جهان مدرن، ما برای انجام بسیاری از فعالیت‌های اساسی خود از تولید برق گرفته تا تولید پارچه به ماشین‌های خودکار و اتوماتیک وابسته هستیم. فنآوری اتوماسیون، مقیاس تولید و نوآوری را بسیار گسترده‌تر نموده ‌است.