خرید تیشرت مردانه تولیدی تیشرت پخش عمده تیشرت مردانه چاپ نگاه گرافیک

یقه هفت‌ها شبیه به حرف V انگلیسی هستند که به دلیل شباهت آن به عدد هفت فارسی ما به آن یقه‌هفت می‌گوییم. این تیشرت‌ها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که اگر لباسی زیر آن‌ها بپوشیم یقه تیشرت خیلی مشخص نباشد، اما یقه گردها یقه مشخصی دارند. تی شرت ها در رنگ ها، طرح ها و پارچه های بسیار زیادی موجود هستند. یکی از نکاتی که باید در انتخاب تی شرت در نظر بگیرید، برش یقه است. تی شرت هایی با یقه پولو و یقه گرد در کمد لباس اغلب مردان یافته می شود.

آقایانی که شانه افتاده دارند، می توانند یقه گرد را برای تیشرت خود انتخاب کنند، چرا که شانه ها مربعی یا زاویه دار به نظر می رسد. همچنین آقایانی که گردن بلند و صورت کشیده و لاغری دارند می توانند از تیشرت های یقه دار مانند تیشرت پولو بهره مند شوند تا استایل شان جذاب تر شود. برخی بر این باورند که تیشرت همچون پوست دوم انسان است و باید نرم و لطیف باشد.

پولوشرت مردانه Polo کد 30305

به همین دلیل هم قیمت تیشرت از مهمترین آیکونهای مورد توجه مردان است بیشتر دلشان می خواهد تیشرتی با کیفیت، اما با قیمتی پایین و مناسب تهیه کنند. از دیدگاه خانم‌ها، آقایانی که تیشرت سفیدِ فیت به تن دارند جذاب‌تر از آقایانی هستند که تیشرت‌های گشاد به تن دارند. از تیشرت‌هایی که یقه‌ تنگ دارند استفاده نکنید، چون این نوع تیشرت‌ها گردن را کوچکتر از آن چیزی که هست نشان می‌دهد.

از جمله مدل هایی که تقریباً می توان آن ها را همیشه پوشید، مدل های نیم تیشرت خارجی مردانه آستین می باشد. تی شرت ها در فصل های گرم سال پوشیده می شوند و از طرح ها و رنگ های بسیار جذابی نیز برخوردار هستند. شما می توانید از تی شرت هایی در فعالیت های روزانه تان استفاده کنید که از پارچه های نخی تهیه شده اند و دارای خاصیت جذب عرق نیز می باشند. تیشرت های مردانه با جنس نخ پنبه به دلیل حساسیت زایی کمتری که دارند و همچنین خنک بودن آن ها، بهترین انتخاب برای استفاده در تابستان هستند.

استفاده از مطالب اختصاصی سایت نمناک در سایر رسانه ها فقط با کسب مجوز امکان پذیر است. تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت,متعلق به کوکالا و شرکت توسن سها می‌باشد. این قابلیت به دلیل پشتیبانی نکردن مرورگر شما از موقعیت مکانی، غیر فعال است. جنس این الیاف از سلولز تشکیل شده است و نام دیگر آن ریون می باشد. نخ های مصنوعی تشکیل از نخ های اکریلیک که نخ های پلی استری هم گفته می شوند.

تیشرت‌ آستین بلند مردانه ای که جنس آن پنبه‌ای و لطیف است، بخرید؛ چون راحت و خنک هستند. تیشرت با جنس پلی استر مناسب فصل تابستان نیست، چون هوا از این تیشرت‌ها به سختی رد و بدل می‌شود به این دلیل خنک نیستند. برای روزهای گرم تابستان از رنگ‌های روشن در تی شرت آستین بلند مردانه استفاده کنید. امروزه تی‌ شرت مردانه که با عنوان T-Shirt نیز شناخته می شود، از جمله پر مصرف ترین کالاهایی هستند که استقبال از آنها در فصل های بهار و تابستان به بالاترین حد خود می رسد.

تیشرت سایز بزرگ

خرید تیشرت مردانه تولیدی تیشرت پخش عمده تیشرت مردانه چاپ نگاه گرافیک